MAGAZÍN PRE ZDRAVIE - KRÁSA - ŠTÝL - MÓDA A RODINA

IMIDŽ logo Časopis IMIDŽ

[Psychosomatické príčiny ochorení: Anémia....]
Psychosomatické príčiny ochorení: Anémia....
celý článok
[DETI, ZOZNÁMTE SA, TO JE VÁŠ NOVÝ OTECKO]
DETI, ZOZNÁMTE SA, TO JE VÁŠ NOVÝ OTECKO
celý článok
[Apríl v lunárnom kalendári a krása]
Apríl v lunárnom kalendári a krása
celý článok
Dnes je piatok 21. 07. 2017 | Meniny má Daniel

Rubrika: Verte - nevertehoroskop

13. 05. 2009, , rubrika: Verte - neverte

BARAN 20.3. - 19.4. Naďalej prechádzate úspešným obdobím, ktoré budete intenzívne pociťovať koncom mesiaca. Presadíte sa v podnikaní a bchodovaní, ľahko nadviažete aj nové kontakty. Ďalší môžu postúpiť na lepšie honorované miesto. Niektorí sa v týchto dňoch dopracujú aj k politickému úspechu. Mnohí však svoje víťazstvo nezvládnu, preto to chce pokoj mysle. V strede týždňa sa pripravte na príjemné prekvapenie. V láske vás čakajú iba príjemné veci a neskôr si uvedomíte, aký je život nádherný, aj keď to občas niekde zaškrípe. Tento mesiac, ale aj ďalšie skúste šťastie v lote. Čo sa zdravia týka, strážte si priedušky a teplo sa obliekajte.


[VÄČŠINA Z NÁS MÁ PODNÁJOMNÍKOV, PRIVTELENÝCH DUCHOV, KTORÍ SÚ UŽ PO FYZICKEJ SMRTI]

VÄČŠINA Z NÁS MÁ PODNÁJOMNÍKOV, PRIVTELENÝCH DUCHOV, KTORÍ SÚ UŽ PO FYZICKEJ SMRTI

07. 05. 2009, , rubrika: Verte - neverte

„Má porobené“, alebo: „Je posadnutý“. To sú slová, ktoré sme už určite počuli v súvislosti s nejakou životnou situáciou alebo udalosťou. U niektorých ľudí to vyvolá ironický úsmev, lebo „porobenosť“ považujú za výmysel z minulých storočí. Zainteresovaní ľudia, ktorí pracujú s energiami však tvrdia, že posadnutosť existuje, či už tomu veríme alebo nie. Ak je to pravda, potom môžeme prijať aj odhad, že približne sedemdesiat percent ľudí živí niekoľko „podnájomníkov“ – duchov zosnulých ľudí. A tí môžu byť príčinou aj vážnych a zatiaľ ťažko riešiteľných problémov.


[STRACH]

STRACH

07. 05. 2009, , rubrika: Verte - neverte

Vážení priatelia, dnes si niečo povieme o strachu. Ja viem, že môžete namietať, čo už len o strachu sa dá napísať, ale verte mi, že strach je jednou z najnebezpečnejších emócií..


[Rozostretý zrak fotografuje a ukladá do podvedomia]

Rozostretý zrak fotografuje a ukladá do podvedomia

01. 04. 2009, marec 2009, rubrika: Verte - neverte

Čítať sa dá všelijako. Aj film má svoju reč, aj dopravné značky sa „čítajú“, ba aj noty. Slovo čítať má aj svoje metafory: čítame z očú, čítame niekomu niečo na tvári. Keď čítame novinový alebo knižný text, bežne sa používa lineárny spôsob, teda čítame riadky za sebou tak, ako nasledujú. Informácie na nás útočia, masa nových poznatkov sa valí, čo s tým? Človek by musel žiť o tristo rokov dlhšie, aby mohol prečítať celú literatúru aspoň zo svojho odboru, ktorá by vyšla počas jeho normálneho života.


[Božská sila ešte aj dnes prúdi cez posolstvo svätej Hildegardy]

Božská sila ešte aj dnes prúdi cez posolstvo svätej Hildegardy

09. 03. 2009, FEBRUÁR 2009, rubrika: Verte - neverte

Vladimír Bugoš je celým svojím životom hlboko ponorený do problematiky, ktorá súvisí so sv. Hildegardou z Bingenu. Spočiatku to mal byť iba obchod, dovoz a distribúcia produktov, ktoré doteraz na Slovensku neboli. Pri hlbšom štúdiu Hildegardinho života a celého jej pôsobenia došlo u neho k premene. Akoby sa v ňom čosi zlomilo. Pochopil a prijal božskú silu, ktorú cíti a vníma aj cez sv. Hildegardu.


HOROSKOP na február 2009

09. 03. 2009, FEBRUÁR 2009, rubrika: Verte - neverte

BARAN 20.3. - 19.4. Začiatkom roka sa nedajte vyprovokovať k neuváženým rozhodnutiam. Pokiaľ sa rozhodnete začať niečo nové, vhodným obdobím bude koniec mesiaca. Neodmietajte rady priateľov, aj keď sa vám budú zdať trošku uletené, oplatí sa vám chvíľu vydržať a nechať veci, nech pokračujú vlastnou zotrvačnosťou. V strede mesiac ožijete a vyštartujete do ďalších dní priam raketovou rýchlosťou. Neriskujte rodinné rozbroje. V milostných záležitostiach to bude priam iskriť. Podaktorí spoznajú, čo je to láska na prvý pohľad. Nevyhýbajte sa spoločenským podujatiam, budete mať príležitosť upútať na seba pozornosť. Zdravie si tento mesiac viac všímajte a doprajte si aj nejaký víkendový relax.


[Jozef Jasenčák komunikuje s bytosťami vyšších sfér]

Jozef Jasenčák komunikuje s bytosťami vyšších sfér

Všade kde pôjdete, zanechajte za sebou čisté stopy Jozef Jasenčák celý život inklinoval k duchovným podstatám života, aj keď to skôr tušil ako racionálne zdôvodňoval. Až v posledných rokoch sa vyprofiloval, našiel odpoveď na každý rozmer „svojho“ sveta, ktorý ho doslova vzrušoval. Vďaka prepojeniu s univerzom, a či s bytosťami nehmotného sveta – povedať sa to dá rôzne, napísal dve knihy, v ktorých svojou symbolikou poodhaľuje zákon vesmíru a kolobeh života. V rozhovoroch dostal odpoveď aj na otázku ako žiť.


[Mystická smrť]

Mystická smrť

Duchovné znovuzrodenie, očistenie mysle, zjednotenie s nekonečnom... Mystická smrť - slová tak hrozivo znejúce a predsa krásne. Duša sa spojí s božskou dušou a stáva sa nesmrteľnou. Ten, kto nastúpil mystickú cestu sa často musí obracať do svojho vnútra. Mystickej smrti predchádza obdobie existenčnej záťaže. Jej intenzita a dĺžka sú individuálne. V tomto období osoby často prepadávajú s a m o v r a ž e d n ý m myšlienkam, či nechutenstvom k životu.


[horoskop na december 2008-január 2009]

horoskop na december 2008-január 2009

BARAN 20.3. - 19.4. Tieto mesiace sa viac spoliehajte na vlastnú intuíciu. Celý ten čas bude od vás vyžadovať rozvahu a sebaovládanie. Netolerantným správaním nič nevyriešite. Mohli by ste si pokaziť vyhliadky do budúcnosti. Ak však budete rozvážni, ponuky a možno aj peniaze sa k vám priam pohrnú. Môžete očakávať šťastné náhody, nárast popularity, zoznámenia a nových priateľov. Niektorí aj vášnivé vzplanutia, ktoré však asi dlho nevydržia, ale aj tak je len a len všetko na vás. Zdravotne ste na tom v poriadku, len si dávajte pozor na prípadné nachladenia.


[SOLÁRNY HOROSKOP SLOVENSKA na rok 2009]

SOLÁRNY HOROSKOP SLOVENSKA na rok 2009

Počas svojich kurzov a seminárov astrológie som sa často stretol s otázkou frekventantov a poslucháčov, či a ako sa odrážajú prechody pomalých planét znameniami horoskopu v osudoch jednotlivca, ale i firmy, štátu, väčšieho kolektívneho zoskupenia. Samozrejme, i mňa táto problematika od počiatku mojej astrologickej praxe zaujímala, takže som im mohol na túto i mnohé ďalšie otázky odpovedať s využitím faktov, ktoré sú každému z nás známe, lebo sú historicky relatívne blízke. Samozrejme, nie je možné túto problematiku na malom priestore vysvetliť podrobne, ale dobrým pomocníkom nám môže byť napríklad planéta Pluto. Nielen preto, že je najpomalšou astrologickou planétou (aj keď ho astronómovia z rodiny planét v nedávnej minulosti vyhodili a zaradili medzi trpasličie planéty slnečnej sústavy), ale hlavne z dôvodu, že v novembri tohto roku prechádza druhýkrát hranicou Kozorožca a pobudne v tomto znamení plných šestnásť rokov.


stránka 1 z 9
staršie články

Časopis IMIDŽ

IMIDŽ - magazín pre zdravie, krásu, štýl, módu a rodinu

  • Vychádza 1. v mesiaci.
  • Vydáva: Ing. Daša Balogová - KAPA DAB, Prešov.
  • Šéfredaktor: Ing. Michal Balog, CSc.Spriatelené odkazyIMIDŽ - magazín pre zdravie, krásu, štýl, módu a rodinu | Vychádza 1. v mesiaci | Vydáva: KAPA DAB, Ing. DAŠA BALOGOVÁ, Prešov.
© Časopis IMIDŽ | wedesign - bart.sk